Churrasco Grill & Wine

Опис

Поєднання традиційного бразильського формату з безлімітом м'ясних страв із гриля та якісної грузинської кухні від одного з найкращих шеф-кухарів Тбілісі. У Чураско на Валовій панують запахи грузинських спецій, звуки сучасної грузинської музики та вказівки шефа Коба Мaхарашвілі. Саме завдяки його золотим рукам і світлій голові заклад славиться серед львів’ян хінкалями, хачапурі по-мегрельськи і м’ясними стравами, від популярних оджахурі і шашлика до рідкісних медових ребер. Частина страв подаються в керамічних пательнях «кеці», які допомагають зберігати температуру та смак.

Коба – не лише хранитель традицій і знавець рецептів, але й творець, тому в меню Чураско є кілька авторських страв – грузинська кухня, яку можна спробувати лише у Львові. Наприклад, хінкалі й хачапурі з лососем, сиром сулугуні та шпинатом. До страв подаємо широкий вибір грузинських, українських та західноєвропейських вин, пиво, чачу та настоянки.

вул. Валова, 15

zarabudu.com.ua

Бронюй зараз за вигідною ціною
Інші ресторани
Bar Mushly
x 30 до 80
Ресторан морепродуктів

Чи вірите ви, що колись на місці Львова було море? Там, де зараз обпалена сонцем та стоптана тисячами ніг бруківка, - могли бути коралові рифи, поміж ними плавали зграйки кольорових рибок, а на камінцях скупчувалися молюски.

Геть сухопутне місто, мабуть, тужить за водою... Та є одне таємниче місце на площі Ринок. Саме там, де завмерла Амфітріта – дружина володаря світових вод Посейдона. І коли ви завітаєте туди, то цілком ймовірно, що раптом відчуєте морський запах, шум прибою, а в повітрі відлунюватимуть крики чайок.

Churrasco Grill & Beer
x 55 до 110
Українська кухня та бразильський безліміт м'яса

Безліміт м'яса та риби, традиційні українські страви, фірмове пиво у банці та добрі настоянки - це Churrasco Grill & Beer. Тут час сповільнюється й атмосфера налаштовує на гучну львівську забаву з м'ясом та пивом у колі друзів.

Анчоусна
x 34 до 70
Ресторан чорноморської риби та морепродуктів

Відчуйте себе у морській відпустці! Гори дрібної рибки власного улову, рибні різносоли, устриці, морепродукти, бочкове просеко, пиво та настоянки у Анчоусній від Чорноморки. Самі ловимо рибу, смажимо й солимо та кожного дня пригощаємо чорноморською юшкою. Стільки риби Львів ще не бачив!