Анчоусна

Опис

Анчоусна спеціалізується на дрібній рибі власного вилову. Рибу та морепродукти готують у клярі чи по-домашньому на пательні й подають з келихом просеко або кухлем пива. У вас очі будуть розбігатися від асортименту страв - широкий вибір рибних бургерів, устриць, оселедців й чорноморської рибки. А щодня з 9:00 до 16:00 вас пригостять чорноморською юшкою з хрусткими грінками. В Анчоусній панує особлива одеська атмосфера, легке й приємне спілкування з спецами по рибі. Тут готують з душею!

вул. Корнякта, 1

anchousnalviv.com.ua

Бронюй зараз за вигідною ціною
Інші ресторани
Bar Mushly
x 30 до 80
Ресторан морепродуктів

Чи вірите ви, що колись на місці Львова було море? Там, де зараз обпалена сонцем та стоптана тисячами ніг бруківка, - могли бути коралові рифи, поміж ними плавали зграйки кольорових рибок, а на камінцях скупчувалися молюски.

Геть сухопутне місто, мабуть, тужить за водою... Та є одне таємниче місце на площі Ринок. Саме там, де завмерла Амфітріта – дружина володаря світових вод Посейдона. І коли ви завітаєте туди, то цілком ймовірно, що раптом відчуєте морський запах, шум прибою, а в повітрі відлунюватимуть крики чайок.

Churrasco Grill & Wine
x 78 до 132
Грузинська кухня та бразильський безліміт м'яса

Частинкою Грузії у Львові є ресторан Churrasco Grill & Wine та його шеф-кухар Коба Махарашвілі. Тут готують найліпші хінкалі – з глянцевим легким тістом, начинені яловичим м’ясом, сиром, грибами, лососем та шпинатом.

Churrasco Grill & Beer
x 55 до 110
Українська кухня та бразильський безліміт м'яса

Безліміт м'яса та риби, традиційні українські страви, фірмове пиво у банці та добрі настоянки - це Churrasco Grill & Beer. Тут час сповільнюється й атмосфера налаштовує на гучну львівську забаву з м'ясом та пивом у колі друзів.