Ресторани

x 30 до 80

Bar Mushly

Ресторан морепродуктів

Чи вірите ви, що колись на місці Львова було море? Там, де зараз обпалена сонцем та стоптана тисячами ніг бруківка, - могли бути коралові рифи, поміж ними плавали зграйки кольорових рибок, а на камінцях скупчувалися молюски.

Геть сухопутне місто, мабуть, тужить за водою... Та є одне таємниче місце на площі Ринок. Саме там, де завмерла Амфітріта – дружина володаря світових вод Посейдона. І коли ви завітаєте туди, то цілком ймовірно, що раптом відчуєте морський запах, шум прибою, а в повітрі відлунюватимуть крики чайок.

x 78 до 132

Churrasco Grill & Wine

Грузинська кухня та бразильський безліміт м'яса

Частинкою Грузії у Львові є ресторан Churrasco Grill & Wine та його шеф-кухар Коба Махарашвілі. Тут готують найліпші хінкалі – з глянцевим легким тістом, начинені яловичим м’ясом, сиром, грибами, лососем та шпинатом.

x 55 до 110

Churrasco Grill & Beer

Українська кухня та бразильський безліміт м'яса

Безліміт м'яса та риби, традиційні українські страви, фірмове пиво у банці та добрі настоянки - це Churrasco Grill & Beer. Тут час сповільнюється й атмосфера налаштовує на гучну львівську забаву з м'ясом та пивом у колі друзів.

x 34 до 70

Анчоусна

Ресторан чорноморської риби та морепродуктів

Відчуйте себе у морській відпустці! Гори дрібної рибки власного улову, рибні різносоли, устриці, морепродукти, бочкове просеко, пиво та настоянки у Анчоусній від Чорноморки. Самі ловимо рибу, смажимо й солимо та кожного дня пригощаємо чорноморською юшкою. Стільки риби Львів ще не бачив!